[Inne] S2 2 problemy: sama otwiera się klapka wlewu paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gery67
    Drive
    • 2010
    • 51

    [Inne] S2 2 problemy: sama otwiera się klapka wlewu paliwa

    Zamieszczone przez exportsubripp
    Zamieszczone przez rkb
    exportsubripp, bedzie czerwona ?
    .
    nie , hehe, bedzie czarna , a co????
    .
    a tak w ogóle rkb to śledze twoje wypowiedzi na forum i powiem szczerze ze liczylem na to że wreszcie odezwiesz sie w tym temacie, skądinąd chyba nie jest on obcy dla ciebie bo niedawno jeszcze miales chyba podobne dylematy do moich....... pozdrawiam serdecznie
    zgadza sie jesli chodzi o temat 1.2 TSI vs 1.6 MPI to z tego co wiem 1.2 puchnie szybciej powyzej 100 km/h ale za to jest szybszy ze startu - no i ma 6ty bieg, jak sie jezdzi sporo w trasie to go brakuje... natomiast 1.6 MPI ktory ujezdzam jest mulowaty ze startu ale za to jak sie go depnie na 4ce to idzie bez gadania, jest przelozony definitywnie pod ten bieg i dobrze, bo nie trzeba sie spinac. no i 1.6 powyzej 100 kmh zaczyna miec apetyt na paliwo, 1.2 ze zgl na 6 biegowa skrzynie spali mniej. Albo rybki albo akwarium, nie da sie miec wszystkiego

    1.2 nie dane bylo mi nabyc z kilku wzgledow, ale z 1.6 jestem zadowolony .... a i tak nie ma porownania do chociazby starego dobrego 1.8T.... lezka sie w oku kreci, kopa to mialo a palilo nie wiele wiecej
  • JOY
    Rider
    • 2008
    • 641

    #2
    [Inne] S2 2 problemy: sama otwiera się klapka wlewu paliwa

    Zanim pojadę do ASO wolę tu zpytać:

    1. co jakiś czas, gdy otwieram auto z pilota - otwiera mi się klapka wlewu paliwa. Zamykam i niby działa ok, ale za którymś razem znowu odskakuje.
    Komputer, wiązka jakaś czy co ?

    2. Moje śmieszne superbowe soczewki przykurzyły się od środka. Nie jest to wiele ale widać, no i obawiam się że może to mieć wpływ na jakość świecenia świateł mijania.
    Da się je rozebrać aby wyczyścić ?

    pozdrawiam

    Komentarz

    Pracuję...